Strzelecki Kurs Podstawowy - pistolet, poziom II, RYTMIKA/DYSTANS.

Czas: 4 godziny 

Ilość amunicji: do 220 szt. 9 x 19

W strzelectwie najważniejsze są fundamenty. Dla nowych strzelców to absolutna podstawa a dla bardziej zaawansowanych powrót do korzeni i możliwość wyeliminowanie błędów.

Kto?

Szkolenie poprowadzi najlepszy instruktor strzelectwa jakiego znamy. Człowiek, przez którego procesy szkoleniowe przeszło wiele osób w tym aktywnych na rynku instruktorów i właścicieli firm szkoleniowych. Instruktor, który wiedzę i umiejętności zdobywał latami. Szkolił i był szkolony w różnych zakątkach świata. Współpracował z najlepszymi formacjami na świecie. Możecie się spodziewać nieszablonowego podejścia i autorskiego planu szkoleniowego.

Dla kogo?

Poziom II skierowany jest do osób, które opanowały zakres szkolenia „Pistolet, poziom I, fundamenty” lub mają średnie doświadczenie w posługiwaniu się pistoletem lub chcą zacząć strzelać dynamicznie/bojowo a do tej pory strzelały tylko statycznie. Szkolenie jest też dobrym wyborem dla bardziej zaawansowanych strzelców, którzy chcą się nauczyć podstaw oddawania kilku celnych strzałów pod rząd oraz znaleźć równowagę w strzelaniu na różnych dystansach.
Szkolenie na poziomie I, II i III Strzeleckiego Kursu Podstawowego jest kluczowe dla dalszego rozwoju strzeleckiego dlatego ograniczamy ilość uczestników do maksymalnie 6 osób.

Jak?

Szkolenie przeprowadzimy według nowych standardów, które dosyć mocno zmieniły podejście do fundamentów strzelectwa praktycznego. Upraszczamy procedury, największy nacisk kładziemy na świadome posługiwanie się bronią. Budujemy umiejętności strzeleckie małymi krokami tak, żeby na samym początku nie dopuścić do powstania błędów, które powielane na kolejnych etapach mogą być trudne to wyeliminowania.

Zajęcia będą prowadzili instruktorzy 7.62 Group, byli żołnierze oddziałów bojowych JW GROM.

Strzelecki Kurs Podstawowy - technika, świadomość i bezpieczeństwo!

Wymagania sprzętowe:

  • pistolet + 2 magazynki
  • pas, kabura i ładownica
  • ochrona wzroku i słuchu
  • 250 szt. amunicji

Zakres szkolenia:

Temat I

  • Warunki bezpieczeństwa przy posługiwaniu się bronią – BHP na strzelnicy.
  • Powtórzenie wybranych elementów z Poziomu I (Strzelanie statyczne, prawidłowy chwyt i praca na języku spustowym)

Temat II

  • Strzelanie rytmiczne – wprowadzenie do prowadzenia intensywnego ognia do jednego lub kilku celów.
  • Strzelanie na różnych dystansach – wypracowanie prawidłowego balansu szybkość vs celność.
  • Zadania strzeleckie z pomiarem czasu – timer.

Temat III

  • Zapoznanie z najczęściej występującymi zacięciami i dysfunkcjami pistoletu – procedury ich usuwania.

Zapisy na szkolenie: