Zajmujemy się kompleksowymi szkoleniami i doradztwem z zakresu praktycznego posługiwania się bronią palną, taktyką i procedurami działań specjalnych oraz organizacją imprez, eventów i zajęć rodzinnych o tematyce militarnej.

Trzon naszej kadry instruktorskiej stanowią byli operatorzy zespołów bojowych JW GROM, którzy szkolili się i pracowali z najlepszymi jednostkami specjalnymi na świecie.

Ich umiejętności zostały pozytywnie zweryfikowane na realnym polu walki.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte na wielu misjach i w konfliktach zbrojnych daje nam możliwość przekazania Państwu unikalnej wiedzy.

Nasza służba była pasją, której podporządkowaliśmy całe życie. Teraz z równym zaangażowaniem chcemy Państwu przekazywać to czego uczyliśmy się od najlepszych.

Instruktorzy

null

Szyszak

Były operator JW GROM. Ponad 20 lat służby, 4 lata spędzone na misjach zagranicznych. Pierwszy podoficer w historii Jednostki odznaczony Złotą Odznaką Grom. Specjalność: szkolenie strzeleckie, rozpoznanie, szturm, planowanie. Nurek bojowy. Założyciel i Prezes 7.62 GROUP.

null

Karol

Były operator JW GROM. 24 lata służby w tym 8 wyjazdów na misje poza granicami kraju. Specjalista od taktyki w terenie zurbanizowanym i leśnym, taktyki na pojazdach oraz koncepcji i planowania szkoleń. Skoczek spadochronowy w tym HALO/HAHO.

null

Lisek

Były operator JW GROM. 19 lat służby w tym 7 misji zagranicznych. Dowódca sekcji bojowej. Specjalista od taktyki w tym cqb, skoków spadochronowych w tym HALO/HAHO nawigator, paramedyk.

null

Michał

Instruktor strzelectwa ale przede wszystkim logistyk i koordynator dużych wydarzeń. Jedyny cywil wśród całego zespołu. Pomysłodawca, założyciel i Członek Zarządu 7.62 GROUP.