Maj 28, 2022

14:00 / 17:00

Warsztaty strzeleckie, pistolet, SZYBKOŚĆ, CELNOŚĆ, RUCH.

Fort Pacew, sobota, 28/05/2022, 14:00-17:00.

Jeżeli:

– nie potrafisz strzelać ze słabej ręki,
– 9 hole to dla Ciebie narzędzie tortur a nie element treningu,
– masz problem ze strzelaniem z różnych postaw,
– w dubletach trafiasz tylko jednym pociskiem,
– nie do końca wiesz jak wykorzystać przesłony,
– motasz się strzelając w ruchu a zacięcie broni to łamigłówka do rozwiązania,
– albo po prostu brakuje Ci dynamicznych treningów pod okiem świetnego instruktora…

to nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Kadra.

Warsztaty poprowadzi najlepszy instruktor strzelectwa jakiego znamy. Człowiek, przez którego procesy szkoleniowe przeszło wiele osób w tym aktywnych na rynku instruktorów i właścicieli firm szkoleniowych. Instruktor, który wiedzę i umiejętności zdobywał latami. Szkolił i był szkolony w różnych zakątkach świata. Współpracował z najlepszymi formacjami na świecie. Możecie się spodziewać nieszablonowego podejścia i autorskiego planu szkoleniowego.

Dla kogo?

Zajęcia są przeznaczone dla osób, które chcą sprawdzić/naprawić swoje strzeleckie umiejętności. Największy nacisk położymy na strzelanie do kilku celów, w ruchu i z wykorzystaniem przesłon.

Uwaga!

To nie jest szkolenie podstawowe. To zajęcia przeznaczone dla osób, które strzelają ale na swojej drodze napotkały przeszkody uniemożliwiające dalsze postępy lub chcą trenować pod okiem dobrego instruktora.  Strzelamy w zakresie 180 stopni (3 kierunki) głownie do celów metalowych. Krótkie tory i ciekawe zadania strzeleckie.

Warsztaty poświęcone strzeleckim fundamentom czyli praca na języku spustowym, manual, prawidłowy chwyt itd. realizujemy na strzelnicy Warszawianka. Na strzelnicy Fort Pacew wykorzystujemy potencjał obiektu i kładziemy nacisk na dynamikę, poruszanie się i strzelanie w 3 kierunkach do kilku celów.

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: szkolenia@762group.pl

Wymagania sprzętowe:
karabin i 200 szt. amunicji
pas, kabura, ładownica i co najmniej 2 magazynki

Koszt:
250 zł z własną bronią i amunicją,
250 + 450 zł z bronią i amunicją organizatora.

Dojazd: Dojazd: 70 km (1h) z centrum Warszawy na południe, jadąc S7 – „krakowską”, link do lokalizacji: https://goo.gl/maps/pJxh6riKGcE2 , Jadąc od S7 w miejscowości Pacew, przed OSP trzeba skręcić w prawo i brukowaną drogą przejechać 1 km, wjechać przez bramę po lewej stronie

Warsztaty są świetnym uzupełnieniem Strzeleckiego Kursu Podstawowego! Na szkoleniu zdobywasz wiedzę a na warsztatach trenujesz technikę.
Przy zakupie całości Strzeleckiego Kursu Podstawowego (3 szkoleń) dostajesz od nas w prezencie udział w jednych Warsztatach czyli oszczędzasz 200 zł. (udział nie obejmuje kosztu amunicji).

Przy jednorazowym zakupie udziału w 3 warsztatach płacisz 650 zł czyli oszczędzasz 100 zł!