Luty 11, 2023

08:00 / 12:00

Strzelecki Kurs Podstawowy – pistolet, poziom II, Rytmika/Dystans.
11/02/2023, 08:00-12:00, strzelnica Warszawianka.

Kompleksowy program nauki strzelania od podstaw opracowany przez 7.62 Group składa się z cyklu 3 szkoleń: Fundamenty, Rytmika/Dystans, Szybkość vs Celność. W trakcie kursu uczymy najprostszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Ze strzelań sportowych oraz bojowych wybraliśmy to co najlepsze i sprawdzone. Dostosowaliśmy program do potrzeb rynku cywilnego. Naszą siłą są instruktorzy z wiedzą i umiejętnościami przetestowanymi w realnych warunkach.

Ważne!
Pamiętaj! To jest kurs strzelecki a nie taktyczny, surviwalowy czy gimnastyczny. Nie znajdziesz tu biegania czy strzelania z obrotami. Skupiamy się na strzeleckich fundamentach. Jak je opanujesz i poczujesz się pewnie, świadomie posługując się bronią, przyjdzie czas na ruch, przesłony, latarki i wiele innych atrakcyjnych strzelań.

 Strzelecki Kurs Podstawowy – technika, świadomość i bezpieczeństwo!

Kadra.

Szkolenie poprowadzi najlepszy instruktor strzelectwa jakiego znamy. Człowiek, przez którego procesy szkoleniowe przeszło wiele osób w tym aktywnych na rynku instruktorów i właścicieli firm szkoleniowych. Instruktor, który wiedzę i umiejętności zdobywał latami. Szkolił i był szkolony w różnych zakątkach świata. Współpracował z najlepszymi formacjami na świecie. Możecie się spodziewać nieszablonowego podejścia i autorskiego planu szkoleniowego.

Dla kogo?

Poziom II skierowany jest do osób, które opanowały zakres szkolenia „Pistolet, poziom I, fundamenty” lub mają średnie doświadczenie w posługiwaniu się pistoletem lub chcą zacząć strzelać dynamicznie/bojowo a do tej pory strzelały tylko statycznie. Szkolenie jest też dobrym wyborem dla bardziej zaawansowanych strzelców, którzy chcą się nauczyć podstaw oddawania kilku celnych strzałów pod rząd oraz znaleźć równowagę w strzelaniu na różnych dystansach.

Jak?

Szkolenie przeprowadzimy według nowych standardów, które dosyć mocno zmieniły podejście do fundamentów strzelectwa praktycznego. Upraszczamy procedury, największy nacisk kładziemy na świadome posługiwanie się bronią. Budujemy umiejętności strzeleckie małymi krokami tak, żeby na samym początku nie dopuścić do powstania błędów, które powielane na kolejnych etapach mogą być trudne to wyeliminowania.

Zależy nam na  indywidualnej opiece nad każdym kursantem,  przekazaniem maksymalnej ilości wiedzy i jak najszybszym korygowaniu błędów. Stawiamy na jakość a nie ilość dlatego na poziomie I, II i III skupiamy się na absolutnych fundamentach.

Szkolenie na poziomie I,  II i III jest kluczowe dla dalszego rozwoju strzeleckiego dlatego ograniczamy ilość uczestników do maksymalnie 6 osób.

Zajęcia będą prowadzili instruktorzy 7.62 Group, byli żołnierze oddziałów bojowych JW GROM.

Zakres szkolenia:
Temat I
Warunki bezpieczeństwa przy posługiwaniu się bronią – BHP na strzelnicy.
Powtórzenie wybranych elementów z Poziomu I (Strzelanie statyczne, prawidłowy chwyt i praca na języku spustowym)
Temat II
Strzelanie rytmiczne – wprowadzenie do prowadzenia intensywnego ognia do jednego lub kilku celów.
Strzelanie na różnych dystansach – wypracowanie prawidłowego balansu i ocena własnych możliwości.
Zadania strzeleckie z pomiarem czasu – timer.
Temat III
Zapoznanie z najczęściej występującymi zacięciami i dysfunkcjami pistoletu – procedury ich usuwania.

Wymagania sprzętowe:

  • pistolet + 2 magazynki
  • pas, kabura i ładownica
  • ochrona wzroku i słuchu
  • 200 szt. amunicji + 20 szt. amunicji ślepej

Cena:

  • 500 zł dla osób z własną bronią, amunicją i wyposażeniem.
  • 550 zł dla osób z własną bronią, amunicją i wyposażeniem ale bez własnej amunicji ślepej(20 szt.)
  • 500 zł + 450 zł dla osób z bronią, amunicją i wyposażeniem organizatora.

Uwaga!
Przy zakupie całości Strzeleckiego Kursu Podstawowego (3 szkoleń) dostajesz od nas w prezencie udział w jednych Warsztatach czyli oszczędzasz 300 zł. (udział nie obejmuje kosztu amunicji).
Warsztaty są świetnym uzupełnieniem Strzeleckiego Kursu Podstawowego! Na szkoleniu zdobywasz wiedzę a na warsztatach trenujesz technikę.
Przy jednorazowym zakupie udziału w 3 warsztatach płacisz 750 zł (+ koszt amunicji jeśli nie posiadasz jeszcze własnej broni) czyli oszczędzasz 150 zł!