Maj 28, 2022

09:00 / 13:00

Strzelecki Kurs Podstawowy – karabin AR15, poziom III, szybkość vs. celność.
Sobota, 28/05/2022, 09:00-13:00 strzelnica Fort Pacew.

Kompleksowy program nauki strzelania z karabinu AR15 od podstaw, opracowany przez 7.62 Group, składa się z cyklu 3 szkoleń: Fundamenty, Postawy, Szybkość vs Celność. W trakcie kursu uczymy najprostszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Ze strzelań sportowych oraz bojowych wybraliśmy to co najlepsze i sprawdzone. Dostosowaliśmy program do potrzeb rynku cywilnego. Naszą siłą są instruktorzy z wiedzą i umiejętnościami przetestowanymi w realnych warunkach.

Ważne!
Pamiętaj! To jest kurs strzelecki a nie taktyczny, surviwalowy czy gimnastyczny. Nie znajdziesz tu biegania czy strzelania z obrotami. Skupiamy się na strzeleckich fundamentach. Jak je opanujesz i poczujesz się pewnie, świadomie posługując się bronią, przyjdzie czas na bardziej wymagające strzelania.

Strzelecki Kurs Podstawowy – technika, świadomość i bezpieczeństwo!

Kadra.

Szkolenie poprowadzi najlepszy instruktor strzelectwa jakiego znamy. Człowiek, przez którego procesy szkoleniowe przeszło wiele osób w tym aktywnych na rynku instruktorów i właścicieli firm szkoleniowych. Instruktor, który wiedzę i umiejętności zdobywał latami. Szkolił i był szkolony w różnych zakątkach świata. Współpracował z najlepszymi formacjami na świecie. Możecie się spodziewać nieszablonowego podejścia i autorskiego planu szkoleniowego.

Dla kogo?

Poziom III skierowany jest do osób, które opanowały zakres umiejętności ze szkolenia „karabin, poziom II” lub mają średnie doświadczenie w posługiwaniu się karabinem i chcą zacząć strzelać dynamicznie/bojowo. Szkolenie jest też dobrym wyborem dla strzelców, którzy chcą się nauczyć podstaw strzelania dynamicznego oraz znaleźć balans między szybkością a celnością.

Jak?

Szkolenie przeprowadzimy według nowych standardów, które dosyć mocno zmieniły podejście do fundamentów strzelectwa praktycznego. Upraszczamy procedury, największy nacisk kładziemy na świadome posługiwanie się bronią. Budujemy umiejętności strzeleckie małymi krokami tak, żeby na samym początku nie dopuścić do powstania błędów, które powielane na kolejnych etapach mogą być trudne to wyeliminowania.

Zależy nam na  indywidualnej opiece nad każdym kursantem,  przekazaniem maksymalnej ilości wiedzy i jak najszybszym korygowaniu błędów. Stawiamy na jakość a nie ilość dlatego na poziomie I, II i III skupiamy się na absolutnych fundamentach.

Szkolenie na poziomie I,  II i III jest kluczowe dla dalszego rozwoju strzeleckiego dlatego ograniczamy ilość uczestników do maksymalnie 6 osób.

Zajęcia będą prowadzili instruktorzy 7.62 Group, byli żołnierze oddziałów bojowych JW GROM.

Zakres szkolenia:

– przypomnienie zasad bezpiecznego posługiwania się bronią,
– przygotowanie broni oraz osprzętu do pracy,
– prawidłowa postawa strzelecka, ułożenie broni, chwyt,
– praca na języku spustowym (technika)
– strzelanie rytmiczne oraz strzelanie z taktyczną i bojową wymianą magazynków,
– strzelanie z postawy prawej i lewej, oraz stojącej, klęczącej i leżącej,
– omówienie dwóch najczęściej spotykanych rodzajów zacięć i sposobów ich usuwania,
– strzelanie do kilku celów,
– test sprawdzający umiejętności z zakresu szkoleń od poziomu I do III
– analiza i omówienie

Kursanci, którzy zaliczą test i zostaną pozytywnie ocenieni przez instruktorów otrzymają naszywki 7.62 GROUP. Jest nasza to forma uhonorowania osób zaliczających cały, trzystopniowy Kurs Podstawowy. Swojego rodzaju certyfikat jakości. Naszywek nie można kupić. Nie rozdajemy ich jako gadżetów.
Po pozytywnej ocenie Poziomu III zapraszamy na pozostałe specjalistyczne szkolenia z broni krótkiej.

Wymagania sprzętowe:

  • Karabin + co najmniej 3 magazynki
  • pas, pas nośny do broni, ładownica
  • ochrona wzroku i słuchu
  •  200 szt. amunicji

Osoby korzystające z broni i amunicji organizatora zostaną przez nas wyposażone.

Cena:

  • 450 zł dla osób z własną bronią, amunicją i wyposażeniem.
  • 450zł + 600 zł dla osób korzystających z broni, amunicji i wyposażenia organizatora.

 

Dojazd: 70 km (1h) z centrum Warszawy na południe, jadąc S7 – „krakowską”, link do lokalizacji: https://goo.gl/maps/pJxh6riKGcE2 , Jadąc od S7 w miejscowości Pacew, przed OSP trzeba skręcić w prawo i brukowaną drogą przejechać 1 km, wjechać przez bramę po lewej stronie.

 

Uwaga!
Przy zakupie całości Strzeleckiego Kursu Podstawowego – karabin (3 szkoleń) dostajesz od nas w prezencie udział w jednych Warsztatach czyli oszczędzasz 250 zł. (udział nie obejmuje kosztu amunicji).

Warsztaty są świetnym uzupełnieniem Strzeleckiego Kursu Podstawowego! Na szkoleniu zdobywasz wiedzę a na warsztatach trenujesz technikę.

Przy jednorazowym zakupie udziału w 3 warsztatach płacisz 650 zł czyli oszczędzasz 100 zł!