Maj 14, 2023

08:00 / 12:00

Strzelecki Kurs Podstawowy – karabin AR15, poziom I, FUNDAMENTY
Niedziela, 14/05/2023, 08:00-12:00, Strzelnica Warszawianka

Strzelecki Kurs Podstawowy.
Kompleksowy program nauki strzelania od podstaw opracowany przez 7.62 Group składa się z cyklu 3 szkoleń: Fundamenty, Postawy, Szybkość vs Celność. W trakcie kursu uczymy najprostszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Ze strzelań sportowych oraz bojowych wybraliśmy to co najlepsze i sprawdzone. Dostosowaliśmy program do potrzeb rynku cywilnego. Naszą siłą są instruktorzy z wiedzą i umiejętnościami przetestowanymi w realnych warunkach.

Ważne!
Pamiętaj! To jest kurs strzelecki a nie taktyczny, surviwalowy czy gimnastyczny. Nie znajdziesz tu biegania czy strzelania z obrotami. Skupiamy się na strzeleckich fundamentach. Jak je opanujesz i poczujesz się pewnie, świadomie posługując się bronią, przyjdzie czas na tory strzeleckie, latarki i wiele innych atrakcyjnych strzelań.

Filozofia.
Nie obiecujemy cudów. Nie żerujemy na naiwności i braku wiedzy. Nie zrobimy z Ciebie „komandosa” czy „operatora” w ciągu kilkunastu godzin szkoleń. Przekażemy Ci wiedzę potrzebną do dalszego rozwoju i zapewnimy indywidualne podejście instruktora do każdego kursanta. Damy fundament, pokażemy jak budować a potem rozwijać swoje umiejętności!

Kadra.
Szkolenie poprowadzi najlepszy instruktor strzelectwa jakiego znamy. Człowiek, przez którego procesy szkoleniowe przeszło wiele osób w tym aktywnych na rynku instruktorów i właścicieli firm szkoleniowych. Instruktor, który wiedzę i umiejętności zdobywał latami. Szkolił i był szkolony w różnych zakątkach świata. Współpracował z najlepszymi formacjami na świecie. Możecie się spodziewać nieszablonowego podejścia i autorskiego planu szkoleniowego.

Dla kogo?
Poziom I skierowany jest do osób, które nie mają doświadczenia w posługiwaniu się karabinem lub chcą zacząć strzelać dynamicznie/bojowo a do tej pory strzelały tylko statycznie.

Jak?
Szkolenie przeprowadzimy według nowych standardów, które dosyć mocno zmieniły podejście do fundamentów strzelectwa praktycznego. Upraszczamy procedury, największy nacisk kładziemy na świadome posługiwanie się bronią. Budujemy umiejętności strzeleckie małymi krokami tak, żeby na samym początku nie dopuścić do powstania błędów, które powielane na kolejnych etapach mogą być trudne to wyeliminowania.

Zależy nam na indywidualnej opiece nad każdym kursantem, przekazaniem maksymalnej ilości wiedzy i jak najszybszym korygowaniu błędów. Stawiamy na jakość a nie ilość dlatego na poziomie I skupiamy się na absolutnych fundamentach.
Zajęcia będą prowadzili instruktorzy 7.62 Group, byli żołnierze oddziałów bojowych JW GROM.
Wymagane doświadczenie: brak.
• 4 h praktycznego treningu pod opieką instruktorów,
• 150 szt. amunicji .223/5,56 mm.

Zakres szkolenia:
– omówienie zasad bezpiecznego posługiwania się bronią,
– budowa i zasada działania karabinka typu AR-15,
– przygotowanie broni oraz osprzętu do pracy,
– prawidłowe załadowanie i rozładowanie broni,
– prawidłowa postawa strzelecka, ułożenie broni, chwyt, – postawa gotowości niska i wysoka
– prowadzenie broni na cel,
– praca na języku spustowym,
– bojowa wymiana magazynków,
– strzelanie statyczne,
– wprowadzenie do strzelania w ruchu.

Wymagania sprzętowe:
• broń i amunicja
• pas, pas nośny do broni,
• okulary balistyczne,
• aktywne ochronniki słuchu,
• 3 magazynki i ładownice.
Osoby korzystające z broni i amunicji organizatora zostaną przez nas wyposażone.

Cena:
500 zł dla osób z własną bronią, amunicją i wyposażeniem;
500 + 450 zł dla osób z bronią, amunicją i wyposażeniem organizatora.

Uwaga!
Przy zakupie całości Strzeleckiego Kursu Podstawowego (3 szkoleń) dostajesz od nas w prezencie udział w jednych Warsztatach czyli oszczędzasz 300 zł. (udział nie obejmuje kosztu amunicji).
Warsztaty są świetnym uzupełnieniem Strzeleckiego Kursu Podstawowego! Na szkoleniu zdobywasz wiedzę a na warsztatach trenujesz technikę.